O nas

O nas

Nasza przygoda z biżuterią zaczęła się w 2005 roku. Jako dwójka młodych ludzi zaraz po studiach, podążając za pomysłem ojca otworzyliśmy swój pierwszy salon z biżuterią bursztynową w jednym z krakowskich hoteli. Było to dla nas duże wyzwanie, a wszystkiego uczyliśmy się na bieżąco. Od samego początku sposób w jaki podchodziliśmy do prowadzenia firmy był odzwierciedleniem naszego postrzegania ludzi i świata. Podróże do innych krajów ukształtowały w nas otwartość i poszerzyły horyzonty. Tak ważne cechy jak wytrwałość, lojalność, zaufanie i ciężka praca pozwoliły nam dotrzeć tu, gdzie jesteśmy. Bywało różnie - zmienialiśmy lokalizacje, asortyment, ale to co było niezmienne to wiara w ludzi i powodzenie nowych projektów. Obecnie posiadamy cztery salony z biżuterią. Wiedza i bagaż doświadczeń zdobyte przez te wszystkie lata są naszą siłą i motywacją do dalszego działania.

 

My

 

Na nasz sukces składa się niewątpliwie zgrany zespół i to, że po prostu lubimy to co robimy. Każdy kolejny rok jest ekscytujący. Cały proces wejścia w nowy sezon, wybór biżuterii, tworzenie kolekcji, ale przede wszystkim spotkania z ludźmi, to dla nas niezwykła przygoda. Jakość i wyjątkowość naszej biżuterii to efekt wieloletniej współpracy z zaufanymi producentami z Polski. Na piętnastolecie naszej firmy, przygotowaliśmy niespodziankę. Wspólnie z projektantkami biżuterii autorskiej stworzyliśmy unikatowe kolekcje, które są dostępne w naszym salonie w Holiday Inn Wielopole 4 , Kraków.


Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do wyjątkowego świata Galea.

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Ustawienia Polityka prywatności