Biżuteria na miarę twoich marzeń

Marilyn Monroe wcielając się w postać Lorelei Lee z filmu „Mężczyźni wolą blondynki”, wypowiedziała słynną kwestę: Diamonds are girl’s best friends. Przez lata istniał stereotyp, że jedyną właściwą biżuterią dla kobiet jest ta zawierająca wielkie diamentowe oczka. Co ciekawe, diamenty zostały przypisane płci pięknej dopiero po serii działań marketingowych. Prawdą jednak jest, że kobiety od zawsze uwielbiały ozdoby podkreślające ich piękno.

 

                                                                                                                                        Blog

 

 Wsłuchując się w bajki o księżniczkach, o dobrym sercu i niezwykłej urodzie, każda z nas wyobrażała sobie ich barwne szaty i błyszczące diademy. Oczami wyobraźni widziałyśmy, że ich biżuteria jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dorastając nie tracimy swoich dziecięcych fantazji i nadal pragniemy czuć się pięknie, ale nie chodzi już tylko o szukanie ozdób. Często biżuteria nawiązuje do historii, emocji oraz relacji, symbolizując międzyludzkie więzi. Bransoletki przyjaźni, pierścionki zaręczynowe, czy też naszyjniki na wyjątkowe okazje to ważny element codzienności, który pozwala wracać do wspaniałych chwil i wspomnień.

Obdarowanie bliskiej osoby nietuzinkową biżuterią to nie tylko miły gest, ale także wyraźny symbol jak bardzo nam na niej zależy. Warto więc sięgnąć po coś niepowtarzalnego i dopasowanego do charakteru. Galea to salon oferujący wyjątkowe egzemplarze biżuterii autorskiej.

Dlaczego właśnie taki typ?

Biżuteria autorska to wynik starannie dobranych materiałów, wielogodzinnej pracy i wizji. Każdy element to unikat, ponieważ nasze dłonie nie działają maszynowo. Dzięki niej możemy wyrażać swój odmienny styl i preferencje. Gwarantowana trwałość dzięki staranności wykonania każdego najdrobniejszego szczegółu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biżuterii.

Powiązane produkty

Bransoletka oksydowana z labradorytem

Bransoletka oksydowana z labradorytem

865,00 PLN
Naszyjnik oksydowany z labradorytem

Naszyjnik oksydowany z labradorytem

985,00 PLN
Naszyjnik złocony z labradorytem

Naszyjnik złocony z labradorytem

985,00 PLN
Bransoletka złocona z labradorytem

Bransoletka złocona z labradorytem

865,00 PLN
Kolczyki złocone z labradorytem

Kolczyki złocone z labradorytem

445,00 PLN

Komentarze

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarkiX