30 dni na bezpłatny zwrotDarmowa dostawa w Polsce od 250 ZłZamów telefonicznie 692-978-077

Biżuteria na miarę twoich marzeń

Marilyn Monroe wcielając się w postać Lorelei Lee z filmu „Mężczyźni wolą blondynki”, wypowiedziała słynną kwestę: Diamonds are girl’s best friends. Przez lata istniał stereotyp, że jedyną właściwą biżuterią dla kobiet jest ta zawierająca wielkie diamentowe oczka. Co ciekawe, diamenty zostały przypisane płci pięknej dopiero po serii działań marketingowych. Prawdą jednak jest, że kobiety od zawsze uwielbiały ozdoby podkreślające ich piękno.

 

Wsłuchując się w bajki o księżniczkach, o dobrym sercu i niezwykłej urodzie, każda z nas wyobrażała sobie ich barwne szaty i błyszczące diademy. Oczami wyobraźni widziałyśmy, że ich biżuteria jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dorastając nie tracimy swoich dziecięcych fantazji i nadal pragniemy czuć się pięknie, ale nie chodzi już tylko o szukanie ozdób. Często biżuteria nawiązuje do historii, emocji oraz relacji, symbolizując międzyludzkie więzi. Bransoletki przyjaźni, pierścionki zaręczynowe, czy też naszyjniki na wyjątkowe okazje to ważny element codzienności, który pozwala wracać do wspaniałych chwil i wspomnień.

 

Obdarowanie bliskiej osoby nietuzinkową biżuterią to nie tylko miły gest, ale także wyraźny symbol jak bardzo nam na niej zależy. Warto więc sięgnąć po coś niepowtarzalnego i dopasowanego do charakteru. Galea to salon oferujący wyjątkowe egzemplarze biżuterii autorskiej.

Dlaczego właśnie taki typ?

Biżuteria autorska to wynik starannie dobranych materiałów, wielogodzinnej pracy i wizji. Każdy element to unikat, ponieważ nasze dłonie nie działają maszynowo. Dzięki niej możemy wyrażać swój odmienny styl i preferencje. Gwarantowana trwałość dzięki staranności wykonania każdego najdrobniejszego szczegółu.

 

Świat Artystów - kolekcja biżuterii autorskiej

                                                                                                                            Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą biżuterii.

Powiązane produkty

Komentarze